Plek Brussels
Chloë Van Stichel
Kinesist
Lakensestraat 160
1000 Brussel (Bruxelles)

Introductie
Welkom bij Plek, een nieuw multidisciplinair gezondheidscentrum in hartje Brussel.
Mijn naam is Chloë Van Stichel, en van jongs af aan heb ik een passie voor het helpen van mensen.
Als manueel therapeut richt ik me niet alleen op het verlichten van symptomen, maar ook op het aanpakken van de onderliggende oorzaken van gewrichts-, houding- en spier (pees) klachten. Ik geloof sterk in een holistische benadering van de behandeling.
Ik start met een grondige screening van jouw klachten, hulpvraag en doelstellingen. Samen gaan we aan de slag met jouw revalidatietraject, waarbij ik doorgaans eerst spier-,fascia- en ruimtegevende technieken toepas. Vervolgens richten we ons op actieve oefentherapie om jouw klachten op de lange termijn te verminderen. Daarnaast krijg je toegang tot een speciale app, zodat je levenslang toegang hebt tot de oefeningen.
Daarnaast ben ik gefascineerd door het centrale en perifere zenuwstelsel. Bij mij kun je ook terecht voor de behandeling van neurologische aandoeningen en chronische klachten zoals fibromyalgie, CVS en stress- en spanningsklachten.
We hebben elk onze eigen specialiteit en kunnen op deze manier jou het beste helpen met jouw klachten.
Kinesitherapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen Personen met een fysieke beperking KinderenBereikbaarheid
Bereikbaar met openbaar vervoer Dicht bij bushalte Dicht bij trein stationPlaats
Kinepraktijk Groepspraktijk Kinesitherapie aan huisTalen
Nederlands Engels FransRIZIV-nummer kinesitherapie
Werkmomenten
Maandag tot vrijdag van 8u-20u
Wachtlijst
Geen
Prijs voor een consult
Eerste consultatie (45min) = 55,00 euro
Vervolgafspraak (30 min) = 37,00 euro
Bij recht op verhoogde tegemoetkoming komt het eigen aandeel op 2,50 euro/ sessie.
Duur van de sessie
30-60 minuten
Opleiding
In 2021 behaalde ik mijn masteropleiding in revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, met een specialisatie in manuele therapie, aan de Vrije Universiteit Brussel.
Mijn fascinatie voor het begrijpen en behandelen van het centrale zenuwstelsel heeft mij gemotiveerd om in 2022 een extra masteropleiding te behalen in neurologische aandoeningen.
Terugbetaling
De mutualiteit betaalt een groot deel van elke sessie terug, indien in het bezit van een geldig voorschrift van een arts. Eigen aandeel per sessie komt in de meeste gevallen neer op 19,18 euro/ sessie.
Beroepsvereniging
Axxon
Neem contact op met Chloë
Lakensestraat 160
1000 Brussel (Bruxelles)
Brussel
Toon telefoonnummerhttps://www.plek.brussels/chloe-van-stichel
Routebeschrijving